Prywatny dom opieki

 

Prywatny dom opieki nad Seniorami bez wątpienia jest miejscem, wzbudzającym różne odczucia, nie zawsze pozytywne. Wiele osób błędnie kojarzy je ze smutkiem i samotnością. Mieszkańcom Miasteczka Seniora takie emocje nie będą towarzyszyć! Planujemy zbudować prywatny dom spokojnej starości w luksusowej formie. Zamiast ciasnych pokoi – przestronne apartamenty, zamiast nieprzyjemnych gabinetów lekarskich – nowoczesne centrum medyczne z wydzielonym lądowiskiem dla helikoptera. Ponadto kompleks ma obejmować centrum rekreacyjne i rehabilitacyjne. Nad Seniorami sprawowana będzie profesjonalna opieka, świadczona przez wykwalifikowany zespół lekarzy, pielęgniarek, animatorów wolnego czasu. Budujemy prywatny dom Seniora przeznaczony dla osób, ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i towarzystwo innych, przyjaźnie nastawionych ludzi. Mieszkańcy naszego ośrodka będą mieli zapewnione ekskluzywne warunki, pozwalające im cieszyć się barwnym życiem Seniora.

Sprawdź, jakie udogodnienia oferuje Ci prywatny dom opieki Miasteczko Seniora

Nasz prywatny dom opieki dla osób starszych stanie się wyjątkowym azylem, zlokalizowanym w Wiśle Małej. Dlaczego Śląsk, a nie inny region Polski? Udało nam się znaleźć idealną przestrzeń na ośrodek, w którym Seniorzy będą mogli liczyć na ciszę, spokój oraz niczym nieskażone powietrze i cudowne widoki. Zdecydowaliśmy się stworzyć nie tyle dom, co całe miasteczko: wydzielony kompleks opiekuńczo-leczniczy o najwyższym standardzie. Ty również możesz w nim zamieszkać! Zostań udziałowcem w naszej inwestycji i miej swój wkład w to, jaki kształt przybierze budowany przez nas prywatny dom Seniora. Kupując pięknie wykończony apartament w powstającym na Śląsku Miasteczku Seniora, wejdziesz w posiadanie perfekcyjnie zlokalizowanego lokalu. Tuż obok znajdą się takie obiekty, jak prywatne centra: medyczne oraz rehabilitacyjno-rekreacyjne, otwarte wyłącznie dla mieszkańców kompleksu. Wszystko to w zielonej okolicy (Wisła Mała, Śląsk), która pozytywnie nastraja i dodaje energii na każdy kolejny dzień.

Powstające na Śląsku Miasteczko Seniora może stać się Twoim nowym domem!

Chyba każdy z nas marzy o tym, by dożyć sędziwego wieku w doskonałym zdrowiu. Pojawia się jednak pytanie, gdzie spędzić te szczególne lata, aby nie być dla nikogo ciężarem? Jak cieszyć się życiem na emeryturze i uniknąć samotności, której tak bardzo się boimy? Odpowiedzią są prywatne domy seniora; prestiżowe ośrodki opieki nad osobami starszymi. O ich zdrowie, samopoczucie oraz ogólną kondycję psychiczną dbają oddani opiekunowie. Nasze Miasteczko Seniora będzie łączyło w sobie wybrane cechy nowoczesnych domów spokojnej starości, przez co stanie się najlepszym miejscem do życia dla osób starszych. Zarówno tych samodzielnych, poszukujących przyjaciół i atrakcyjnych form spędzania czasu, jak również schorowanych, wymagających specjalistycznej opieki. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób będzie funkcjonował nasz prywatny dom opieki i stań się pełnoprawnym członkiem społeczności Miasteczka Seniora. Czekamy na Ciebie!