Idealne miejsce dla każdego emeryta. Zobacz, co może zaproponować Miasteczko Seniora

Osiągnięcie statusu seniora nie musi oznaczać, że w Twoje życie wkradnie się rutyna bądź wszechobecna nuda. Doskonałym przykładem potwierdzającym taką tezę jest nasze Miasteczko Seniora. Nasz koncept zakłada prestiżowy ośrodek dla osób starszych, gdzie oprócz odpoczynku w luksusowych apartamentach, staniesz przed okazją zaznania prawdziwej rozrywki.

Dom seniora to nie tylko odpoczynek. Zapewnimy Ci również masę rozrywek!

Kompleksowa opieka świadczona przez prawdziwych specjalistów to właściwie już standard w przypadku każdego ośrodka dla osób starszych. U nas również to znajdziesz. Ale czy takie coś jest wyznacznikiem wyjątkowości Miasteczka Seniora? Oczywiście, że nie. Prezentowany na naszej stronie wyjątkowy koncept zakłada postawienie luksusowych apartamentowców oraz miejsca do rozrywki. Przecież każda osoba starsza zasługuje również na chwilę relaksu i uśmiechu na twarzy. Zakładamy budowę strefy fitness, basenu czy siłowni dedykowanej dla najbardziej aktywnych seniorów. W taki sposób zagwarantujemy Ci spokojną emeryturę. Zobacz, że również w takim wieku możesz garściami czerpać maksymalną radość z życia. My to umożliwiamy!

Piękne okoliczności przyrody tylko zwiększą radość przebywania w naszym ośrodku

Ważnym atutem Miasteczka Seniora jest położenie kompleksu. Według planu, znajduje się on w malowniczej miejscowości Wisła Mała. Zaprojektowany przez nas ośrodek dla osób starszych będzie więc zlokalizowany nad Zbiornikiem Goczałkowickim, zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od największych aglomeracji województwa śląskiego oraz przysłowiowy rzut beretem od granicy polsko-czeskiej. Wisła Mała charakteryzuje się ogromną ilością terenów zielonych, sielanką czy nawet spokojem, którego przecież szukasz. Zwłaszcza przebywając na emeryturze. Odwiedź stronę internetową naszego Miasteczka Seniora. Poznaj szczegóły konceptu i dołącz do tego projektu!