Cena pobytu

 

Dom spokojnej starości Miasteczko Seniora to prywatny kompleks, dopasowany do oczekiwań oraz potrzeb osób starszych. Nasi Rezydenci będą właścicielami zamieszkiwanych przez siebie apartamentów. Do ich dyspozycji pozostaną nowoczesne obiekty, w tym centrum medyczne i przestrzeń rehabilitacyjno-rekreacyjna. Co ważne, cena pobytu będzie bardzo konkurencyjna – inne domy spokojnej starości pobierają opłaty co miesiąc. U nas koszt wiąże się z zakupem luksusowego lokum na własność. Jak przystało na prywatny dom opieki w nowoczesnej formie, Miasteczko Seniora poszukuje Inwestorów, którzy stworzą to miejsce wspólnie z nami. Przygotowaliśmy niecodzienną ofertę, w ramach której osoby starsze otrzymują szansę na zamieszkanie w znakomitej okolicy, w sąsiedztwie innych Seniorów. Takiej inicjatywy brakowało w Polsce! Teraz, z Twoją pomocą możemy ją zrealizować. Stań się udziałowcem Miasteczka Seniora i decyduj o kwestiach, związanych z wyglądem oraz funkcjonowaniem całego ośrodka.

Tworzymy pierwszy taki dom spokojnej starości w Polsce. Zostań naszym Udziałowcem!

Kto powiedział, że życie Seniora musi sprowadzać się do spędzania czasu przed telewizorem? Jeśli tylko zdrowie pozwala, warto szukać alternatywnych rozrywek i aktywności. Nie zamykaj się w pokoju, czas ruszyć naprzód i cieszyć się jesienią życia! Prywatny dom opieki, który budujemy, będzie nowatorskim kompleksem dla osób starszych. 300 ekskluzywnych apartamentów stanie się domem Seniorów, szukających spokojnego miejsca do życia. Jako, że nasza firma dopiero tworzy kompleks, wciąż możesz zostać Udziałowcem. Skontaktuj się, a przedstawimy Ci ceny apartamentów, opowiemy o koncepcji, zaprezentujemy wizualizację. Spędzisz u nas weekend i na własnej skórze poczujesz, że to znakomite miejsce na prywatny dom opieki, zrywający ze schematami. Chcemy, żeby panowała tutaj rodzinna atmosfera, sprzyjająca odpoczynkowi, ale również nawiązywaniu nowych znajomości i zawieraniu przyjaźni. Słowem, nasz dom spokojnej starości będzie zupełnie inny, niż publiczne placówki.

Zamieszkaj w prywatnym domu opieki w Wiśle Małej: Miasteczko Seniora zaprasza

Nie trzeba długo szukać by przekonać się, jak wysokie ceny za pobyt oferują domy spokojnej starości. Jeszcze bardziej martwi fakt, że w większości takich ośrodków empatia, zrozumienie i przyjazne nastawienie to wyłącznie puste hasła, a nie stałe elementy codzienności. Najwyższa pora z tym skończyć! Postanowiliśmy zaproponować Seniorom przeprowadzkę do nowoczesnego kompleksu, w którym będą traktowani godnie. Staną się przy tym nie tyle pensjonariuszami, co pełnoprawnymi właścicielami apartamentów. Jako Udziałowcy, sami będą współtworzyć nasz dom opieki i decydować o jego kształcie. Prywatny dom spokojnej starości Miasteczko Seniora będzie zapewniał Rezydentom wszystko, czego potrzeba do komfortowego życia. To między innymi: całodobowa opieka, dostęp do stref relaksu, możliwość korzystania z rozmaitych usług oraz uczestnictwa w zajęciach aktywizujących. Cena pobytu również nie będzie taka, jak w innych placówkach tego typu. Zamierzamy zbudować samowystarczalny, przyszłościowy obiekt – dom spokojnej starości, w którym każdy dzień jest nową przygodą. Pozwól nam zaprosić Cię do Miasteczka Seniora i pokazać, że życie osoby starszej może być kolorowe i przepełnione dobrą energią.