Dom seniora

 

Bycie Seniorem otwiera przed Tobą wiele szans, z których wcześniej nie było okazji skorzystać. Mając odchowane dzieci, dorastające wnuki i mnóstwo chęci do życia, warto otworzyć się na to, co nowe. Budowane przez nas Miasteczko Seniora będzie stanowić nietypowy dom opieki dla starszych osób, chcących żyć na własnych warunkach. Dajemy Ci możliwość zakupu luksusowego apartamentu, położonego na terenie prywatnego kompleksu w miejscowości Wisła Mała (Śląsk). Nie zamierzamy działać, jak inne domy opieki dla osób starszych – nasi Rezydenci zostaną otoczeni troską, ale w żaden sposób nie będą ograniczani. Jako pełnoprawni mieszkańcy Miasteczka Seniora, będą budować tutejszą społeczność i aktywnie uczestniczyć w jej życiu. Nasz dom spokojnej starości zamierza sprzyjać rozwijaniu pasji, nawiązywaniu znajomości, dbaniu o zdrowie i doskonałą kondycję fizyczną oraz psychiczną osób starszych.

Odkrywamy przed Tobą Dom Seniora, w którym życie płynie beztrosko! Poznaj nas bliżej

Postanowiliśmy zerwać z błędnym przekonaniem, że dom opieki dla seniora to nieprzyjazne miejsce, w którym przebywa się z przymusu. Domy starości źle się kojarzą, a my dążymy do tego, aby było inaczej! Zlokalizowany na Śląsku dom opieki Seniora będzie nowoczesnym kompleksem mieszkalnym dla osób starszych. Seniorzy, jako właściciele zamieszkiwanych przez siebie apartamentów poczują się u nas, jak w ekskluzywnym domu. Otoczeni troskliwą opieką i przyjaciółmi, spędzą jesień życia w znakomitych warunkach. Zadbamy o wszystkie istotne aspekty prawne, dopilnujemy każdej kwestii formalnej – słowem – zatroszczymy się o to, aby Twoja przeprowadzka do Miasteczka Seniora przebiegła sprawnie i zgodnie z prawem. Nasz dom dla osób starszych stanie się Twoją bezpieczną przystanią, w której zachwycisz się urokami emerytury. Poczuj wolność, jakiej nie zaznasz w innym miejscu! Zostając udziałowcem, zyskasz szansę tworzenia naszego Ośrodka – tak powstanie dom opieki dla ludzi starszych, którzy nie planują spędzać czasu w samotności.

Nasz Ośrodek dla Osób Starszych pozwoli Ci przeżyć drugą młodość. Zapraszamy na Śląsk

Poznaj jedyny taki dom opieki w Polsce: Miasteczko Seniora. Jest to innowacyjny ośrodek spokojnej starości, wychodzący naprzeciw potrzebom osób starszych. Wiemy, że nie wszystkie domy opieki dla seniorów działają w interesie pensjonariuszy – nie powinno tak być! Dom dla Seniora ma stanowić azyl, w którym przebywa się z przyjemnością. Dlatego też wszyscy mieszkańcy naszego Ośrodka będą traktowani z należytym szacunkiem. Również opieka w domu Seniora obejmie profesjonalne usługi, mające na celu poprawę samopoczucia i kondycji każdego Pacjenta. Jeżeli jesteś gotów na to, by Śląsk i położona w nim Wisła Mała stały się Twoim miejscem do życia, przyjedź, by obejrzeć pełną wizualizację obiektu, nad którym z zaangażowaniem pracujemy. Nasz luksusowy dom dla starszych ludzi będzie miejscem otwartym, przyjaznym, uwielbianym przez Seniorów! Najwyższa pora uświadomić osoby w podeszłym wieku, że dom samotnej starości może być domem wyjątkowym i dopracowanym w 100%. Zapraszamy do kontaktu.